#громадськемісце Чи відбудеться транспортний колапс у Тернополі: нова розмітка біля “6-го магазину” #тернопіль #ternopil

На вулиці Збаразька (від перехрестя з вул.Лозовецька до заїзду на територію гуртовні) нанесли нову дорожню розмітку зробивши 3 смуги руху. Про це йдеться на сторінці Реальний Тернопіль.

Дві смуги в центр і одна на «Бам». Раніше на цій ділянці була лише одна лінія розмітки по центру, яка ділила дорогу надвоє рівними частинами і оскільки дорога має ширину трохи більше 12м. це дозволяло рухатись автомобілям в 4 смуги. Зараз в напрямку Текстильника смуга лише одна і тепер весь потік з центру буде очікувати кожного разу коли громадський транспорт буде зупинятися для посадки-висадки на зупинці Шота Руставелі біля Новоапостольської церкви і далі через 100м. коли хтось буде повертати ліворуч на світлофорі на ту ж вул.Шота Руставелі .

Що ви думаєте з цього приводу?

Рішення, м’яко кажучи, непродумане і створить затори там, де їх ніколи не було.

Адміністратор стоірнки наївно думали, що затори будуть здебільшого у вечірній час пік, але  зранку, вже після ранкового часу пік ~ о 9:50, стало зрозумілим, що тягнучки будуть практично весь день, а вже ввечері буде повна ср&ка і скоріш за все блокування кільця біля 6-го магазину. Ситуацію дуже чітко показує відео зняте сьогодні у перший робочий день після нанесення нової розмітки де на початку відео зліва ви побачите зелену маршрутку і тягнучку, яка за нею встигла утворитися і якої там раніше ніколи в природі не було без причини. Така ось ситуація друзі.

ДЖЕРЕЛО