#громадськемісце З’явилася петиція про присвоєння посмертно звання «Герой України» 47-річному захиснику з Тернопільщини #тернопіль #ternopil

З’явилася петиція про присвоєння посмертно звання «Герой України» 47 річному захиснику з Тернопільщини

Володимир Новоринський загинув, врятувавши життя побратимові, закривши його собою. Світла пам’ять

Петицію щодо присвоєння звання почесного Героя України (посмертно) 47-річному захиснику з Тернопільщини Володимиру Новоринському зареєстрували на офіційному інтернет-представництві президента України.

Нагадаємо, до лав ЗСУ чоловік приєднався в середині грудня 2022 року. Обіймав посаду обслуги зенітно-ракетної артилерійської батареї з позивним «Вуйко».

Він не задумуючись пішов захищати нашу Батьківщину, ризикуючи своїм життям заради того, щоб ми спокійно спали вдома у своїх будинках. Він завжди говорив : «Повернусь додому з перемогою!», але нажаль, його життя обірвалося під час того, як він героїчно врятував життя своєму побратимові, закривши його собою, внаслідок прильоту літального апарату типу ланцет у районі населеного пункту Байрак 9 червня, – йдеться в тексті петиції.

Щоб підтримати її необхідно зробити такі дії:

1. Перейти за посиланням.

2. Авторизуватися за допомогою Дії, електронного підпису або Bank ID НБУ

3. Після успішної авторизації поверніться в браузер, де було відкрите посилання петиції. Якщо авторизація пройшла успішно, то Ви побачите ваші особисті дані.

4. Натисніть «Продовжити»

5. Натисніть «Підписатися».

Читайте також: Із загиблим на війні Героєм Максимом Кузівим попрощались у Тернополі

Фото Козівської селищної ради 

ДЖЕРЕЛО