#громадськемісце «Подорож» за 9 тис. євро: жителів Тернопільщини затримали біля кордону з Румунією (відео) #тернопіль #ternopil

Надалі прикордонники встановили ще кількох причетних до незаконного перетину

Реалізуючи оперативну інформацію, прикордонники Чернівецького загону неподалік кордону зупинили автомобіль ВАЗ–2107, в якому перебувало четверо чоловіків. Про це повідомили у пресслужбі Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

В ході подальших заходів правоохоронці з’ясували, що водій, місцевий мешканець, мав намір доставити до кордону трьох чоловіків та надалі вказати маршрут незаконного перетину держрубежу, – йдеться в повідомленні.

Решта затриманих, жителі Тернопільської та Хмельницької областей, заплатили за таку подорож по 9 тисяч євро. Відносно них складені матеріали про адміністративне правопорушення.

Надалі прикордонники встановили ще кількох причетних до незаконного перетину. Стосовно них та водія до Національної поліції направили повідомлення за статтею 332 Кримінального кодексу України. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Читайте також: Чоловіки з Тернопільщини намагалися через ліс потрапити до Румунії

Фото, відео Західного регіонального управління Держприкордонслужби

ДЖЕРЕЛО