#громадськемісце “Подоляни” об’єднуються з “Хустом” і гратимуть у першій професійній лізі #тернопіль #ternopil

"Подоляни" об’єднуються з "Хустом" і гратимуть у першій професійній лізі

"Подоляни" об’єднуються з "Хустом" і гратимуть у першій професійній лізі

Одна з найсильніших аматорських футбольний команд України, півфіналіст аматорського чемпіонату України – колектив “Подоляни” з Тернополя, за інформацією з достовірних джерел, об’єднується з ФК “Хуст” (Закарпатська область) і гратиме у сезоні-2024/25 у першій професійні лізі під назвою “Хуст-Подоляни”.

Саме цим можна пояснити той факт, що ФК “Подоляни” розпочав атестацію, щоби отримати статус професійного клубу, однак на певному етапі призупинив цей процес.

Нагадаємо, ФК “Хуст” за підсумками сезону-2023/24 у перехідних матчах поступився ПФК “Звягель” (Житомирська область) – 1:1 і 0:1 та за спортивним принципом мав покинути першу лігу чемпіонату України. Однак, через те, що команда “Дружба” (Мирівка, Київська область), яка виграла другу лігу і мала підвищитися в класі, відмовилася від цього права (більше того, взагалі у сезоні-2024/25 не виступатиме серед професіоналів), її місце у першій лізі зайняв саме ФК “Хуст”.

Натомість “Подоляни” ще продовжують виступати у сезоні-2023/24 в аматорському чемпіонаті України. У суботу, 22 червня, у Тернополі в них запланований матч-відповідь проти команди “Пробій” (Городенка, Івано-Франківська область). Результат першого матчу у Городенці – 0:0.

За нашою інформацією, гратиме об’єднана команда у Тернополі на стадіоні імені Роман Шухевича.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн

ДЖЕРЕЛО