#громадськемісце Капітан тернопільської “Ниви” підписав трирічний контракт з клубом Прем’єр-ліги #тернопіль #ternopil

Капітан тернопільської "Ниви" підписав трирічний контракт з клубом Прем’єр ліги

Капітан тернопільської "Ниви" підписав трирічний контракт з клубом Прем’єр-ліги

23-річний півзахисник та донедавна капітан тернопільської “Ниви” Роман Волохатий, як і прогнозував “Перший онлайн”, став гравцем новачка Прем’єр-ліги – ФК “Інгулець”. Наш земляк підписав контракт на три роки. Про це повідомляє прес-служба ФК “Інгулець”. 

За останніх пів року тернопільська футбольна команда “Нива” втратити другого капітана. Слідом на Максимом Механівим, котрий у лютому цього року покинув тернопільську команду і перейшов у київський “Лівий берег”, у нинішнє міжсезоння “Ниву” залишив і Роман Волохатий, який перебрав капітанську пов’язку у Максима.

Нагадаємо, Роман Волохатий почав грати за тернопільську “Ниву” вже у далекому 2018 році перейшовши з команди першої ліги чемпіонату Тернопільської області – ФК “Заводське”. Дебютував за тернопільську команду в офіційному матчі 18 липня 2018 року в кубковому поєдинку проти “Вікторії” (Миколаївка, Миколаївська область). А перший м’яч за ФК “Нива” забив 31 серпня 2019 року у домашньому поєдинку з хмельницьким “Поділля”.

Загалом за шість років провів за “Ниву” 129 офіційних матчів у чемпіонаті та кубку України, в яких відзначився 10 забитими м’ячами.

Роман Андрійович Волохатий народився 23 серпня 2000 року у селі Передмірка Борсуківської громади, колишнього Лановецького, а нині Кременецькому району.

ДЖЕРЕЛО