#громадськемісце У Тернопільському ТЦК нагадали про інформаційну безпеку #тернопіль #ternopil

Інформаційна безпека – дуже важливий елемент, який необхідно дотримуватися сьогодні, особливо в умовах масового використання нанотехнологій.

Мобільні телефони

Ось кілька базових порад при користуванні мобільним телефоном для військовослужбовців, та й пересічних громадян які допоможуть нам буди безпечнішими та не допомагати ворогові:

  • слід звести користування ним до необхідного мінімуму, здійснюючи дзвінки чи виходячи в Інтернет лише за крайньої потреби і тільки з дозволу командира та у визначеному ним місці.
  • пристрій слід налаштувати так, щоб він міг приймати дзвінки та повідомлення у месенджерах лише від осіб з наявного списку контактів.
  • тримайте смартфон «на літачку», це зводить до граничного мінімуму можливість виявити пристрій засобами стеження, суттєво економить заряд батареї і виключає можливість отримати небажаний дзвінок у незручний для вас момент.
  • коли користуєтесь телефоном для дзвінка, постарайтеся вимкнути Wi-Fi та Bluetooth.
  • в жодному разі не використовуйте для підключення особистого смартфона до Інтернету будь-які пристрої чи мережі військового призначення.

Месенджери

Попри поширену звичку використовувати месенджери насамперед для написання повідомлень, з міркувань безпеки краще зателефонувати і поговорити.

З поширених месенджерів на найбільшу довіру заслуговує Signal, який дехто з військових називає через колір іконки на екрані смартфона відповідно «синім». Також можна використовувати WhatsApp, який, відповідно, називають «зеленим».

Джерело: Тернопільський ТЦК та СП

ДЖЕРЕЛО