#громадськемісце На фронті загинув ЛГБТ+ митець Артур Сніткус з Тернополя #тернопіль #ternopil

На фронті загинув ЛГБТ+ митець Артур Сніткус з Тернополя

На Донбасі обірвалося життя талановитого українського художника, музиканта та стиліста Артура Сніткуса, представника ЛГБТ-спільноти. Про трагічну звістку повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Подвиг захисника України

36-річний Сніткус загинув 7 червня під час виконання бойового завдання у Донецькій області. Його відхід став болючою втратою для рідних, близьких та колег по цеху, які згадують Артура як яскраву, харизматичну особистість.

Слова однодумців

Численні представники творчих кіл відгукнулися на звістку про смерть Сніткуса. Зокрема, відомий перформер Саша Курмаз пригадав теплі зустрічі з Артуром, описавши його як “справжнього артиста з притаманними перевагами і недоліками”. Координаторка культурних проектів Наталія Мартиненко назвала загиблого “іконою українського квір-андеграунду”.

Життєвий шлях митця

Артур Сніткус народився 13 травня 1988 року у Тернополі. Як відкрита ЛГБТ-персона, він активно долучався до мистецьких заходів у різних куточках України. Його творчість відзначалася яскравістю та унікальністю, а голос – запалом та силою, як згадують ті, хто знав Артура особисто.

ДЖЕРЕЛО