#громадськемісце Рушники для готелів – як обрати? #тернопіль #ternopil

Рушники для готелів – як обрати?

Рушники для готелів є одним із ключових елементів, які визначають комфорт та враження гостей від проживання. Правильний вибір рушників впливає не тільки на задоволеність клієнтів, а й на репутацію готелю в цілому.

Матеріал

Основний фактор, який слід враховувати при виборі рушників для готелів, – це матеріал. Найпопулярнішими є бавовняні варіанти, оскільки вони м’які, добре вбирають вологу та довговічні. Бавовна є натуральним матеріалом, що забезпечує приємні тактильні відчуття та не викликає алергії. Крім того, вироби з бавовни легко перуться та швидко сохнуть, що важливо для інтенсивного використання в готелях.

Іншим варіантом є текстиль з мікрофібри. Вироби з цього матеріалу мають високу абсорбуючу здатність та швидко висихають, що може бути особливо корисним у спа-зонах або для спортивних комплексів при готелях. Мікрофібра також є дуже довговічною та стійкою до зносу.

Щільність та вага

Щільність рушників визначає їхню здатність вбирати вологу та загальну довговічність. Для готелів рекомендується обирати варіанти з щільністю від 400 до 600 г/м². Такі вироби є досить м’якими та приємними на дотик, водночас вони забезпечують оптимальний баланс між поглинанням вологи та швидкістю сушіння.

Рушники з меншою щільністю можуть виглядати дешевими та не забезпечити необхідного рівня комфорту, тоді як занадто щільні рушники можуть довше сохнути, що не завжди зручно для готелів з високою заповнюваністю.

AD_4nXfmjI0Fxud3gXLMNqDGAjYNl5zgyuhHy_75YkLYnbkzTBLsduAUeb_FQGDc51gSd1uLVk384LUPD6oj26ZbL7jHeVwSc48vcmo5MzVN3ytHoUUk0x6czN5r5VhRI3-9e8UPM-Nn4Wr074mL3kp7tDwF7ZU?key=ukq-2eNP2RjastfqkAQCxw

Розмір та види

Для готелів важливо мати кілька видів рушників різного розміру: рушники для обличчя, для рук та великі банні рушники. Стандартні розміри можуть варіюватися, але основні розміри для готелів виглядають так:

  • Рушник для обличчя: 30х50 см – підходить для витирання обличчя або використання в спа-зонах.
  • Рушник для рук: 50х90 см – використовується для рук та тіла після душу.
  • Банний рушник: 70х140 см або більше – великий рушник, який ідеально підходить для всього тіла.

Якість обробки та шви

Якість обробки та шви відіграють важливу роль у тривалості служби текстилю для готелів. Високоякісні вироби мають подвійні або навіть потрійні шви, що запобігає їхньому розриву під час прання. Звертайте увагу на краї полотен – вони повинні бути добре обробленими, без ниток, що стирчать, і мають виглядати акуратно навіть після численного прання.

Колір та дизайн

Рушники для готелів зазвичай вибирають білого кольору, оскільки вони виглядають чистими, свіжими та легко піддаються дезінфекції. Крім того, білий колір дозволяє використовувати більш агресивні засоби для видалення плям без ризику пошкодити колір. Однак, у сучасних готелях все частіше можна зустріти вироби різних кольорів, що підходять до загального інтер’єру номерів.

Де купувати рушники для готелів?

Для закупівлі рушників для готелів найкраще звертатися в оптовий магазин текстилю. Оптові магазини пропонують великий вибір продукції за вигідними цінами, що особливо важливо для великих готелів. Крім того, співпраця з оптовими постачальниками дозволяє отримати гарантії якості та можливість повернення або обміну товару у випадку виявлення недоліків.

AD_4nXcNpMKIby4MS5vKs5wlwl7vSJc45OnMrm7o9T-R4J8btkZeTud2XrbGp7RkTOMiUG4UpmI3YNJ5IQJpShHoW6h_jof3gbSVDAjjXrvYG9mLDZlDzzn7_xXFc802IclceWpz9K-zC0RkglBBEfmQSl0JK-A?key=ukq-2eNP2RjastfqkAQCxw

Оптовий магазин текстилю також надає можливість персоналізації, наприклад, нанесення логотипу готелю або вибір спеціальних кольорів та дизайну, що підвищує впізнаваність бренду та додає індивідуальності інтер’єру готелю.

Насамкінець, вибір текстилю для готелів – це відповідальний процес, який вимагає врахування багатьох аспектів, таких як матеріал, щільність, розмір, якість обробки та дизайн. Звертаючи увагу на ці фактори та співпрацюючи з надійним оптовим магазином, ви зможете забезпечити своїм гостям максимальний комфорт та позитивні враження від перебування у вашому готелі.

ДЖЕРЕЛО