#громадськемісце Понад 30 українців прорвали державний кордон і потрапили до Угорщини #тернопіль #ternopil

У неділю 9 червня на Закарпатті вантажівка ГАЗ-66 з чорними військовими номерами прорвала кордон. Про інцидент повідомив речник Держприкордонслужби України полковник Андрій Демченко.

Інформація відносно ситуації на українсько-угорському кордоні з’явилася в мережі сьогодні вранці. Прорив було здійснено на ділянці «Косино» та «Велика Бийгань».

– Відеокамери зафіксували, що вантажівка рухалась з польової дороги через поле в напрямку кордону. Пізніше автомобіль знайшли на угорському боці, а всі пасажири його покинули. Ще згодом угорська сторона повідомила про затримання 32 осіб, – йдеться в повідомленні.

вантажівка

Інформацію про інцидент перевіряють

– Щодо незаконного перетину кордону групою осіб із залученням транспортного засобу на ділянці Мукачівського загону на цей час проводиться вся необхідна перевірка. Рух вантажівки в бік кордону через поле було зафіксовано за допомогою технічних засобів контролю за місцевістю. Група реагування виявила сліди автомобіля в бік суміжної країни, – інформує Демченко. – В ході перевірки з’ясувалося, приналежність автомобіля до військових формувань не встановлена.

Окрім 32-х осіб затримано також кількох, імовірно причетних, до незаконного переміщення через кордон цих осіб. З ними проводяться фільтраційно-перевірочні заходи.

Наразі угорська сторона ще не передала Україні затриманих громадян.

ДЖЕРЕЛО