#громадськемісце Російська пропаганда виправдовує атаку на дитячу лікарню в Києві #тернопіль #ternopil

Програма “Обережно! Зомбоящик” представила новий випуск, де розкриваються абсурдні моменти з російських пропагандистських телеканалів, зокрема реакція на удар по дитячій лікарні “Охматдит” у Києві та спроби виправдати цю атаку.

Істерична реакція пропагандистів

Ще одна партія абсурдних моментів з російських пропагадистських телеканалів російські пропагандисти у прямому ефірі істерично реагують на удар по дитячій лікарні “Охматдит” у Києві. Зокрема, Ходаренок під час чергового сплеску емоцій майже визнав обстріл українських дітей! Але, як усім відомо, нічого людського в кремлівських прислужників немає. Вони намагаються виправдати цю атаку всіма силами!

Огляд програми “Обережно! Зомбоящик”

В новому випуску програми “Обережно! Зомбоящик” ведуча Анастасія Норіцина (‪@Anastasia_Noritsyna) показала чергову партію абсурдних моментів з РосТБ. Серед усього – російські пропагандисти істерять в ефірі, щодо російського удару по дитячій лікарні Охматдит у Києві. Зокрема, Ходарьонок під час чергового сплеску емоцій майже зізнався в обстрілі українських дітей! Але ж, нічого людського, як це всім і відомо, у кремлівських прислужників немає. Адже і цю атаку фанати Путіна намагаються усіма силами виправдати. Ледь не зірвався з цього ж приводу у своїй студії і Соловйов. Детальніше про це і не тільки – дивіться у відео.

[embedded content]

ДЖЕРЕЛО