#громадськемісце На Донеччині загинув Герой із Тернополя Артур Сніткус #тернопіль #ternopil

На Донеччині загинув Герой із Тернополя Артур Сніткус

Тернопільська громада знову тратила на війні свого захисника. Загинув воїн Сніткус Артур Романович (13.05.1988 р.н.).

Про це повідомив міський голова Тернополя.

“Герой віддав своє життя 7 червня під час виконання бойового завдання у Донецькій області. Співчуваємо всім рідним та близьким захисника. Щиро розділяємо біль утрати та схиляємо голови в глибокій скорботі. Вічна пам’ять нашому захиснику!

Артур Сніткус народився 13 травня 1988 року в Тернополі. У своїй творчості проявляв себе як відкрита квір-персона, постійно долучався до мистецьких майстерень у Києві, Одесі та інших містах, пише УП. Життя.

“Артурчику, спочивай з миром та силою. Ти наш душевний легендарний ангел. Ікона українського квір-андеграунду. Твій прекрасний голос завжди був сповнений енергії та сили, який ми назавжди збережемо в наших серцях у пам’яті про тебе”, — написала координаторка культурних проєктів Наталія Мартиненко.

У рідному місті його знали як чудового стиліста.

“У прадавні тернопільські роки він працював зі мною як стиліст. Зробив з мене блондинку, а потім, поступово, руду, якою я й залишилася. Сварив за те, що лінуюся робити макіяж. Обожнював вечірки, клубну культуру і отето всьо (тоді, коли це ще подобалося й мені). Був таким котиком-котиком”, – розповіла медіатренерка Ольга Юркова.

Низький уклін воїну за захист і вічна пам’ять Герою!

Артур Сніткус Артур Сніткус загинув

ДЖЕРЕЛО