#громадськемісце Медсестру МВС з Тернополя оштрафували на 34 тисячі за вимагання хабаря #тернопіль #ternopil

У Тернополі медсестра Територіального медичного об’єднання МВС була засуджена за вимагання хабара від кандидата на посаду патрульного поліцейського. Жінка просила за документи 3,5 тис. грн. Про це пише ZAXID.NET.

скрин ZAXID.NETскрин ZAXID.NET

Тернопільський міськрайонний суд визнав винною медсестру у зловживанні впливом й оштрафував на 34 тис. грн. У вироку йдеться, що обвинувачена разом з колегою просила в кандидата на посаду патрульного поліцейського 3,5 тис. грн за позитивний висновок про придатність до служби. Медсестри обіцяли вплинути на членів військово-лікарської комісії.

Згідно з матеріалами справи, жінка працює медичною сестрою у Територіальному медичному об’єднанні Міністерства внутрішніх справ. У лютому 2024 року до лікарської комісії ТМО звернувся чоловік, який був кандидатом на посаду патрульного поліцейського, і хотів отримати документи про придатність до служби. Після цього дві медичні сестри сказали йому, що зможуть за гроші вплинути на членів комісії. Кандидат на посаду поліцейського повідомив про вимагання хабара правоохоронцям і діяв під їхнім контролем.

Обвинувачена зателефонувала чоловікові 21 лютого й сказала, щоб за документи їй потрібно заплатити 1500 тис. грн. Ще 2 тис. грн вона попросила надати своїй колезі.

У суді жінка й уклала з прокурором угоду про визнання винуватості. Суддя визнала лікарку винною у зловживанні впливом (ч. 2 ст. 369-2 ККУ) та оштрафувала на 34 тис. грн. Вирок можна оскаржити у Тернопільському апеляційному суді.


Мітки:

Джерело | Тернопіль наживо

ДЖЕРЕЛО