#громадськемісце Актуально для вступників: як проводитимуть НМТ у разі блекауту #тернопіль #ternopil

У Тернопільській області під час здачі Національного мультипредметного тесту не вимикатимуть світло у навчальних закладах.

Зокрема навчальні заклади, де проводиться НМТ, тимчасово не будуть підпадати під вимкнення відповідно до ГПВ, зазначили в АТ «Тернопільобленерго».

У період до 21 червня цього року випускники проходять НМТ (Національне мультипредметне тестування), для проходження якого створені тимчасові екзаменаційні центри. Відповідно до звернення Міністерства науки та освіти України та погодження Міністерства енергетики України, АТ «Тернопільобленерго» тимчасово вносить зміни у ГПВ (Графік погодинного відключення електроенергії), щоб забезпечити функціонування центрів без вимкнення електроенергії.

Враховуючи дане звернення, у деяких споживачів, можуть також не вимикати електроенергію, навіть якщо в ГПВ відключення заплановане. Мається на увазі певні години:

  • 09:00 – 15:00 напередодні проведення НМТ;
  • 08:30 – 15:00 в день проведення НМТ.

“Таким чином, якщо відповідно до ГПВ електроенергію не вимкнули – причиною цього може бути те, що ваш будинок приєднаний до лінії, що живить тимчасовий екзаменаційний центр. Просимо споживачів із розуміння віднестись до даної ситуації”, – зазначили в “Тернопільобленерго”

ДЖЕРЕЛО