#громадськемісце Знищення парку Шевченка – мерія Тернополя змінила Генплан міста #тернопіль #ternopil

На останній сесії Тернопільської міської ради відбулося голосування за зміни до Генерального плану м. Тернопіль та Плану зонування Тернополя. Депутатам “більшості” на чолі з міським головою Сергієм Надалом вдалося “протягнути” кілька доволі сумнівних змін, які обов’язково відіб’ються в негативному плані на життєдіяльності міста. 

Про те, які зміни заплановано зробити в одному з найстарших парків Тернополя розповіли депутати з політичної партія “Сила Людей”. 

Три великі і нехороші зміни у парку ім. Шевченка., які відразу помітні:
1. Дві великі ділянки біля набережної навпроти пивзаводу “Опілля”, загальною площею близько 4000 м.кв., які до тепер відносились до «культурно-мистецьких та спортивних об’єктів» і «рекреаційних зон відпочинку» міняють цільове призначення на «перспективна зміна» і «зона транспортної інфраструктури, терміналів, транспортних вузлів, підприємств, АЗК, СТО, великих стоянок, гаражів, установ і організацій транспортного господарства, призначених для експлуатації, утримання, будівництва, ремонту, розвитку наземних та підземних будівель та інших об’єктів транспорту».
І за дивним збігом по цих же ділянках (площею 0,36 га) на цій ж сесії надано дозвіл на розробку проекту землеустрою для надання їх на праві сервітуту відомій будівельній компанії.
2. Праворуч від входу в парк, навпроти податкової інспекції, з’явилась велика зона Г-1, Г-2 (можна будувати адміністративні будівлі, торговельні об’єкти, житлові будинки).
3. Розмір зони, де знаходився колишній бар «Назарія», а зараз завершується будівництво великого комерційного об’єкту, зріс у розмірі, а також перед ним з’явилась позначка Г-6 (зони розміщення об’єктів торгівлі).

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , ,

ДЖЕРЕЛО