#громадськемісце Таки Євген Калиниченко офіційно став головним тренером тернопільської “Ниви” #тернопіль #ternopil

Таки Євген Калиниченко офіційно став головним тренером тернопільської "Ниви"

Як і ми прогнозували, новим головним тренером тернопільської “Ниви” став Євген Калиниченко. Це підтверджує прес-служба ФК “Нива”. 

– ФК «Нива» уклав угоду – Євгеном Калиниченком. Попередніми клубами Євгена Сергійовича були «Колос» Ковалівка та «Зоря» Луганськ. Також тернопільський клуб отримав нового спортивного директора. Ним став Сергій Задорожний. Вітаємо у клубі, та бажаємо успіхів у роботі в структурі клубу!, – йдеться в повідомленні клубної прес-служби. 

Євген Калиниченко – вихованець донецького футболу. За місцевий «Олімпік-УОР» виступав у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України. Згодом захищав кольори кількох аматорських команд Київської області – «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка), «Діназ» (Вишгородок), «Легіон» (Київ), «Межигір’я» (Нові Петрівці), «Світанок» (Калинівка) та інші, а також виступав на Хмельниччині за «Случ» (Старокостянтинів).

Закінчив з активними футбольними виступами в 2021 році у команді «Світанок» (Ковалівка), після чого перейшов на тренерську роботу.

Під керівництвом Євгена Калиниченка луганська «Зорі» (U-19) у сезоні-2023/24 серед команд Прем’єр-ліги (U-19) зайняла 10 місце з 16 команд-учасників.

До теми: “Тернопільська “Нива” залишилася без головного тренера”

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , ,

ДЖЕРЕЛО