#громадськемісце На Тернопільщині важкопораненому воїну ЗСУ виконали краніопластику черепа (+фото) #тернопіль #ternopil

На Тернопільщині важкопораненому воїну ЗСУ виконали краніопластику черепа (+фото)

На базі Чортківської центральної міської лікарні нейрохірурги Тернопільської обласної клінічної лікарні – Ігор Загрійчук та Степан Стефанчук – виконали важке оперативне втручання – краніопластику черепа – воїну 41 окремої механізованої бригади Олегу О.

37-річний чоловік родом із міста Березівка Одеської області. 28 грудня 2023 року під час бойового завдання Олег отримав важке осколкове поранення у голову.


Першу допомогу воїну надавали у лікарні в Дніпрі, згодом перевезли до Тернополя, а потім – до Чорткова. Саме тут Олег проходив реабілітацію протягом тривалого часу та очікував на оперативне втручання. Зазначимо, що за час перебування у медичному закладі Чорткова стан воїна покращився.


Адміністрація Чортківської центральної міської лікарні контактувала із ТОВ 3D Metal Tech – київською 3D лабораторією, яка друкує вироби із титану, надавши пакет документів воїна Олега, що підтверджує наявність отриманої на війні травми. Знайшлись закордонні партнери фірми «3D Metal Tech», які погодились оплатити титанову пластину для нашого воїна, тож таким чином вона потрапила до Чорткова.
Оперативне втручання пройшло успішно, далі Олега очікує черговий етап реабілітації.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,

ДЖЕРЕЛО