#громадськемісце На Циганці відремонтували волейбольний майданчик. Скільки грошей витратили та що змінилося #тернопіль #ternopil

На Циганці відремонтували волейбольний майданчик. Скільки грошей витратили та що змінилося

На вулиці Білецькій відремонтували майданчик для гри у волейбол. У якому стані він був раніше та скільки грошей на це витратили? Дізналися журналісти «20 хвилин». 

У літній період на волейбольному майданчику, що на Білецькій, часто можна бачити тернополян. Там проводять різні змагання. Цей майданчик відремонтували. 

Чому ремонтували

Як розповіли у Міському центрі фізичного здоров’я населення, цей майданчик був у поганому стані. Надходили звернення від місцевих спортсменів. Тож ремонтувати його вирішили ще у минулому році.

– До нас неодноразово надходили звернення від містян та спортсменів, які скаржилися на його стан та просили відремонтувати, – розповіла директора міського центру фізичного здоров’я населення Вікторія Безгубенко-Гнатишин. – У теплу пору року на ньому регулярно проходять тренування та чемпіонати з волейболу та інших пляжних видів спорту. Також волейбольний майданчик доступний для усіх мешканців. Тож була потреба у його ремонті. Ці роботи були заплановані ще минулого року на 2024 календарний рік. Відповідно, ми організували закупівлю послуг у форматі відкритого аукціону. 

Відео дня

Журналісти «20 хвилин» оглядали волейбольний майданчик до початку ремонту. Опори огорожі навколо майданчика похилилися. Сітка паркану потребувала заміни. Її намагалися зафіксувати стяжками, але це не допомагало. Опора для волейбольної сітки іржавіла. На майданчику була саморобна лавка з бетонних блоків та дошок. 

Скільки грошей витратили 

Центр фізичного здоров’я населення оголосив проведення закупівлі послуги ремонту наприкінці березня. Закупівля проходила у форматі відкритого аукціону.  Свої кандидатури подали дві компанії. Перемогло ТОВ «Планета спорту плюс». Компанія зпропонувала виконати ремонт за 519 000 гривень. 

Однак згодом внесли зміни та уклали новий договір з нижчою вартістю виконання робіт. Ремонт обійшовся у 428 066 гривень. Це на 90 934 гривні менше, ніж початкова вартість. 

Як свідчать дані аналітичної платформи YouControl, компанія зареєстрована понад 6 років. ТОВ «Планета спорту плюс» вигравало тендери на ремонти спортивних об’єктів не лише у Тернопільській, а і в Львівській та Хмельницькій області. Зокрема, у 2024 році з компанією укладали договори на ремонт  спортивного залу Управління поліції охорони у Львові на 1,2 млн гривень.

Що зробили

Після ремонту журналісти «20 хвилин» оглянули оновлений майданчик. Там повністю замінили огорожу. Встановили нові опори та сітку. Також влаштували нові опори для волейбольної сітки. З’явилась стійка для судді та два місця для сидіння по шість місць кожна замість саморобних лавок з дошок. 

Волейбольний майданчик доступний для всіх тернополян. Він залишається відкритим, тож там можна грати в пляжні види спорту. 

А як вважаєте ви, чи потрібно витрачати гроші на ремонти спортивних об’єктів? Напишіть у коментарях! 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

ДЖЕРЕЛО