#громадськемісце На Руській та дамбі Тернопільського ставу обрізають каштани: кажуть, чистять сухостій #тернопіль #ternopil

На Руській та дамбі Тернопільського ставу обрізають каштани: кажуть, чистять сухостій

На Руській та дамбі Тернопільського ставу обрізають каштани: кажуть, чистять сухостій

З 10 червня в Тернополі розпочались роботи з видалення аварійних сухостійних дерев.

Про комунальні роботи розповіли в Тернопільській міськраді. Наголошують: зрізають лише пошкоджені та сухі дерева. 

— Під час щорічних обстежень зелених насаджень були виявлені аварійні дерева, що становлять загрозу для мешканців та інфраструктури міста. В основному це дерева, які перебувають у пошкодженому стані через стихійні явища або мають значні ознаки старіння. Особливо сильно уражені дерева в центральній частині міста, на дамбі Тернопільського ставу та вулиці Руській, де значна кількість каштанів постраждала від шкідника — каштанової молі, — йдеться в повідомленні.

У відпомстві кажуть, що вже на місцях видалених сухостійних дерев висадили близько 50 саджанців катальпи бігнонієвидної. Роботи проводяться в рамках акції «Екологічне відродження вулиць міста», спрямованої на формування високодекоративних та стійких до несприятливих умов дерев.

Відео дня

Комісією з оцінки стану та вартості дерев підготовлено дозвільні документи на видалення 24 сухостійних каштанів на вулиці Руській та 33 каштанів на дамбі Тернопільського ставу. Видалення дерев буде проводитись спеціалізованою організацією. Згодом на місці видалених дерев висадять нові саджанці.

Мешканців закликають з розумінням поставитись до цих заходів, які є важливою частиною збереження та відновлення зелених насаджень міста, забезпечення безпеки і комфорту всіх жителів Тернополя.

Як вважаєте, чи доцільно обрізати дерева влітку? Напишіть відповідь в коментарях.

Нагадаємо, раніше ми показували як цвітуть каштани в центрі. 

Читайте також:

У Тернополі аномалія: восени зацвіли каштани

Фото дня: у Тернополі посеред серпня розцвів каштан

Чому тернопільські каштани зацвіли у серпні, пояснив експерт

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

ДЖЕРЕЛО