#громадськемісце 30-30-30: Будівельний супермаркет «АРС» відсвяткував свій День народження (новини компаній) #тернопіль #ternopil

30-30-30: Будівельний супермаркет «АРС» відсвяткував свій День народження (новини компаній)

9 червня 2024р. Будівельний супермаркет АРС у м. Тернопіль святкував День народження – 30 років.

Становлення АРС почалося ще в 1994 році в місті Тернопіль. З маленького магазину у підвальному приміщенні ми виросли в мережу, яка займає позиції на ринках роздрібної торгівлі будівельними та побутовими товарами.

Компанія об’єднує понад 700 висококваліфікованих спеціалістів, які спільно працюють для забезпечення якісного обслуговування та задоволення потреб наших клієнтів.

Історія Торгової Групи APC-КЕРАМІКА почалася 30 років тому і за весь цей час стала символом надійності та якості на сучасному будівельному ринку заходу України. Навіть у теперішній складний час, мережа продовжує розгалужувати бізнес, розвивати соціальні та благодійні програми та вірити, що успіх полягає в турботі про клієнтів та співробітників, розглядаючи їх, як свою родину.

Компанія активно співпрацює з фондами та благодійними організаціями, підтримуючи різні ініціативи, спрямовані на підтримку військових та захист мирних жителів. В честь свого Дня народження компанія передала 1 000 000 грн. на FPV дрони Благодійному фонду Сергія Притули. Нас вражають масштаби задач, які вирішує цей Фонд, суми коштів, які вдається зібрати, а швидкість та якість роботи викликає захоплення. Ці кошти – це внесок в нашу перемогу від наших засновників, працівників і всіх покупців. Ця допомога не є першою для нашої фірми і точно не буде останньою.

Все це стало можливим завдяки кропіткій роботі всіх працівників торгової групи і, звичайно, завдяки нашим клієнтам, постачальникам і партнерам, їх довірі і підтримці.

Дякуємо всім, хто долучився до нашого Дня народження, дякуємо за величезні черги на наших касах, за Ваші покупки, щирі посмішки, за участь у наших розіграшах, а ми в свою чергу обіцяємо ставати ще кращими для Вас, підвищувати сервіс та надавати лояльні ціни на товари для Вашого дому та ремонту.

Завжди Вас раді бачити за адресою:

м.Тернопіль, вул.Бродівська ,44,

вул. Збаразька,18  тел. 097 333 43 00

https://ars.ua

Facebook: ars.ua 

Instagram: ars.ua 

Tik Tok: ars.ua

ДЖЕРЕЛО