#громадськемісце Українські митці шоковані загибеллю на фронті тернопільського музиканта та стиліста #тернопіль #ternopil

Українські митці шоковані загибеллю на фронті тернопільського музиканта та стиліста

Під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув український художник, музикант та стиліст, представник квір-спільноти з Тернополя Артур Сніткус. Йому було 36 років.

Українські митці шоковані загибеллю на фронті тернопільського музиканта та стиліста, фото-1
Артур Сніткус

Артур Сніткус

Cybele Attis

Ми час від часу перетинались на різних подіях, не були близькими, але завжди весело проводили час разом. Поруч з ним завжди було тепло і затишно.

Людина непересічної долі, яскравий, харизматичний, талановитий, провокуючий, справжній артист з усіма притаманними для такої людини перевагами і недоліками“.

Артур Сніткус

Артур Сніткус

Зліва: Артур Сніткус на території заводу СРЗ-2, виставковий проєкт “На акваторії заводу купатися було заборонено”. Справа: архівне фото корабля та поїзд, який приходить з Одеського порту Your Art Ілюстраці Артура СніткусаРобота Артура Сніткуса в київських майстернях на Андрущенка (Сергій Моргунов)

Артурчику, спочивай з миром та силою. Ти наш душевний легендарний ангел. Ікона українського квір-андеграунду. Твій прекрасний голос завжди був сповнений енергії та сили, який ми назавжди збережемо в наших серцях у пам’яті про тебе”, — написала координаторка культурних проєктів Наталія Мартиненко.

У рідному місті його знали як чудового стиліста.

У прадавні тернопільські роки він працював зі мною як стиліст. Зробив з мене блондинку, а потім, поступово, руду, якою я й залишилася. Сварив за те, що лінуюся робити макіяж. Обожнював вечірки, клубну культуру і отето всьо (тоді, коли це ще подобалося й мені). Був таким котиком-котиком“, – розповіла медіатренерка Ольга Юркова.

ДЖЕРЕЛО