#громадськемісце “Старих цін більше не буде”: різко подорожчали однокімнатні квартири, у цих 2-х областях ринок нерухомості “шаленіє” #тернопіль #ternopil

В Україні власники переписали ціни на однокімнатні квартири на вторинному ринку нерухомості. Вартість житла найпомітніше змінилася у Закарпатській області, а також на Сумщині.

Як інформує ” Today.ua“, відповідні дані було наведено у маркетплейсі DIM.RIA. Проаналізовано динаміку цін на “однушки” у період з березня по травень. Можна зробити висновок, що на Закарпатті житло подорожчало найбільше – на 10%. Наразі у середньому за квартиру там треба заплатити 58 919 доларів.

Максимальне зниження вартості житла зафіксовано у Сумській області – до 27 090 доларів (-6%).

У цілому, зростання цін за вказаний період становило від 0,5% до 10%. Житло подорожчало у:

Популярні зараз

Названо пенсію, яку отримають українці із зарплатою 10 000 грн

Європейські країни почали повертати ухилянтів в Україну

Тариф на електроенергію можна знизити до 2,16 грн, – Міненерго

ПФУ після 2017 року неправильно розрахував пенсії, – Коробкін

Вінницькій області – 0,5%; Тернопільській області – 1%; Чернігівській області – 3%; Києві – 4%; Чернівецькій області – 5%; Кіровоградській та Рівненській областях – на 6%.

Однокімнатні квартири подешевшали у:

Одеській, Львівській, Херсонській, Миколаївській – на 1%; Волинській, Київській, Запорізькій областях – на 4%; Дніпропетровській – на 3%; Харківській та Черкаській областях – на 5%; Івано-Франківській та Хмельницькій областях – на 2%; Полтавській області – на 0,1%; Житомирській області – на 0,7%.

Зараз діапазон цін на однокімнатні квартири складає від 20 000 до 97 025 доларів. Найвища вартість на житло – традиційно у столиці. “Однушки” також дорого коштують:

на Львівщині – 68 904 долари; на Вінниччині– 52 109 доларів.

Колишніх цін вже немає: в Україні подорожчали однокімнатні квартири

Найдешевше житло у Херсонській області – близько 21 000 доларів. Низькі ціни також у:

Миколаївській області – 22 889 доларів; Запорізькій області – 21 730 доларів. Колишніх цін вже немає: в Україні подорожчали однокімнатні квартири Оренда квартир в Україні

В Україні також змінили ціни на оренду однокімнатних квартир. З березня по травень найбільш відчутно змінилася вартість житла на Херсонщині – на 76%. Тепер квартиру можна винайняти за 6 000 грн. На Закарпатті середня ціна впала на 23% – до 10 582 грн.

ДЖЕРЕЛО